Експрес-доставка

Інформація

У зв’язку з численими випадками втрати, а також частими затримками вручення поштових відправлень (до одного місяця) УДППЗ “Укрпошта”. Для зручності учасників конференцій, запроваджується можливість пересилання збірників матеріалів конференцій компанією-перевізником Нова Пошта – лідером послуг експрес-доставки в Україні. Адреси складів Ви можете знайти на сайті компанії Нова Пошта. Компанія здійснює доставку у будь-яку точку України.  Термін доставки відправлення після отримання Вами номеру товарно-транспортної накладної складає 1-2 робочі дні.

Для учасників, які не можуть скористатися послугами компанії Нова Пошта, зберігатиметься можливість доставки до поштового відділення Укрпошти.

Організатори перепрошують за тимчасові незручності доставлені УДППЗ Укрпошта, пов’язані із затримкою доставлення збірників матеріалів конференцій.

Зверніть увагу! Компанія здійснює доставку в будь-яку точку України. Якщо Вам необхідно відправити в місто, де на даний момент немає представництва, «Нова Пошта» пропонує Вам скористатись послугою адресної доставки. В такому випадку вантаж буде доставлено до будинку, де проживає або працює Отримувач. Ознайомитись з тарифами та умовами доставки до дверей можна на сайті перевізника.

Увага! Відповідно до Умов перевезення вантажів ТОВ «Нова Пошта» вантаж може безкоштовно зберігатись на складі «Нової Пошти» 5 робочих днів, включаючи день коли він повинен був бути забраний Отримувачем. Тобто, якщо вантаж прибув в п’ятницю, то він безкоштовно може зберігатись на складі до четверга.

Контролюйте Ваші відправлення із системою он-лайн відстеження!

Дякуємо Вам за інтерес до наших конференцій і запрошуємо до активної подальшої участі.

Нехай вам щастить!

(коментарі вимкнуті)