Організатори та партнери

1. Проект «Нова Освіта»

Проект «Нова Освіта» об’єднує 17 організацій. Наша співпраця, комунікація, спільні заходи відбуваються на громадських засадах. Вироблення стратегії, планування, концепцій та інших інтелектуальних продуктів здійснюється в рамках робочих груп із учасників проекту на добровільних засадах. Наша основна мета – розвиток вітчизняної науки, організація і проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій з різних галузей знань та допомога в публікації результатів наукових досліджень українським вченим.

2. Історія/Географія

Проект був одним із перших організаторів науково-практичних конференцій у дистанційному (заочному) форматі на теренах наукової України, і на сьогодні має величезний та незаперечний досвід у цій сфері, визнаний багатьма досвіченими учасниками. Діяльність Проекту постійно розширює географію своєї наукової діяльності і за 9 років діяльності, пройшов шлях до мережевої, децентралізованої громадської платформи, що об’єднує науковців з різних країн Центральної, Західної та Східної Європи.

3. Координація

Координацію Проекту здійснює переважно команда представників громадської організації Інститут освітньої та молодіжної політики та Науково-навчальний центр прикладної інформатики НАН України. Представники органів студентського самоврядування допомагають робити величезну частину креативної та організаційної роботи. Проект здійснює свою діяльність на основі добровільності, рівноправності своїх учасників, самоврядування та відкритості, залишаючись ініціативою, відкритою для приєднання нових учасників. Спілкування учасників здійснюється через регулярні зустрічі, Skype Meetings та використання ресурсу Google Groups.

4. Аудиторія

Науково-практичні конференції розраховані на молодих вчених, практичних працівників, фахівців, здобувачів вищої освіти, аспірантів, здобувачів, магістрантів, студентів, а також всіх осіб, що виявляють інтерес до досліджуваних наукових проблем. Публікації враховуються до опублікованих праць, які додатково відображають наукові результати дисертації, магістерської, дипломної або іншої наукової роботи. Проект надає можливість опублікувати свою першу статтю студентам та молодим науковцям, які роблять перші кроки в науковій творчості. Оскільки далеко не всі вчені можуть поїхати в інший регіон або країну, щоб бути присутнім на науковому заході, заочна конференція, з поданням наукових матеріалів дистанційно, є єдиною можливістю для науковців опублікувати власні роботи.

5. Відповідальність/Якість

Відправивши наукову статтю або тези доповіді до нас, ви можете не турбуватись про те, що в публікації будуть допущені недбалості. Адже кожен збірник матеріалів конференції ретельно редагується та рецензується. Матеріали конференцій видаються в друкованому вигляді та розсилаються авторам, збірники виконані на якісному білому папері класу «А» від європейських виробників, та відрізняються високою якістю поліграфії. Кошти, сплачені авторами статей, спрямовуються виключно на компенсацію редакційних, коректорських, видавничих і поштових витрат.

Постійні учасники проекту

ГО «Інститут інноваційної освіти», м. Київ

Науково-навчальний центр прикладної інформатики НАН України, м. Київ

ГО «Інститут освітньої та молодіжної політики», м. Київ

Інформаційно-аналітичний журнал «Економіка. Фінанси. Право», м. Київ

Науково-педагогічний журнал Миколаївщини «Парус», м. Миколаїв

ГО «Будуємо Європу для дітей», м. Одеса

Цифрова друкарня повного циклу «Сopy Аrt», м. Запоріжжя

Міжнародні зв’язки

Варшавський медичний університет, м. Варшава, Польща

Варшавський університет, м. Варшава, Польща

Вища комерційна школа,  м. Варшава, Польща

Яґеллонський університет, м. Краків, Польща

Державний Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської, м. Люблін, Польща

Університет імені Палацького, м. Оломоуц, Чехія

Латвійський університет, м. Рига, Латвія

Таллінський університет, м. Таллінн, Естонія

Білоруський державний університет, м. Мінськ, Білорусь

Європейський гуманітарний університет, м. Вільнюс, Литва

Європейський союз студентів – The European Students’ Union (ESU), м. Брюсель, Бельгія

Естонський союз студентських об’єднань – Eesti Üliõpilaskondade Liit (EUL), м. Таллінн, Естонія

Латвійська студентська асоціація – Latvijas Studentu apvienība (LSA), м. Рига, Латвія

The National Union of University Students in Finland (SYL), Гельсінкі, Фінляндія

The Union of Students in Finnish Universities of Applied Sciences (SAMOK), Гельсінкі, Фінляндія

The National Union of Students in Norway (NUS Norway) – Осло, Норвегія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі наших конференцій!